Napsali o nás

Dobový soulad

V novostavbě rodinného domu se podařilo vkusně zkombinovat kuchyni v shakerském stylu, nábytek z minulého století a současné luxusní zařízení vyrobené na míru.

shaker_1Představa mladého auditora Daniela o kuchyni byla, rozměrná kuchyňská sestava na míru z kvalitního masivního dřeva. Přátele mu doporučili firmu s dlouholetou tradicí Hš Rustikal, která se zabývá individuálním návrhem a výrobou zakázkových stylových kuchyní a ostatního nábytku z kvalitního tvrdého dřeva.

Majitel získal od designéra L.J. Hruštince nejen návrh budoucí kuchyně i s technickým nákresem rozvodů, ale i další doporučení na proměnu celého interiéru. Designér propojil celý prostor jednotným stylem, který se odráží, jak v obložení průchodů, fabionů, tak i u vestavěné skříně v předsíni, jejímž tvůrcem je také L. J. Hruštinec.

Královna kuchyně


shaker_2

Majitel zvolil moderní interpretaci shakerského stylu ve světle šedém tónu Atlantik Grey. Středový díl je pojatý zcela atypicky v patinovaném dubu a doplněný závěsnou ohrádkou na nádobí.


"S řešením kuchyně z kvalitního dubového dřeva jsem velmi spokojený, protože mi poskytuje prostor pro pohodlné vaření, působí luxusně a svými jednoduchými liniemi a kombinací s nerezovými plochami nadčasově."


shaker_3

Designér L. J. Hruštinec také navrhl skleník a komodu, které stylově korespondují se zařízením jídelny, tedy nábytku z padesátých let.

kategorie: Napsali o nás
Dolní navigace