hsrustikal / Jak pracujeme

Jak pracujeme

L. J. HruštinecSlovo designéra

V oblasti navrhování a výroby kuchyňského nábytku se pohybuji již řadu let. Rád pracuji s náročnými klienty, kteří se obklopují krásnými věcmi trvalých hodnot. Domy a jejich interiéry jsou především o lidech, kteří v nich budou žít, proto by měly dokonale vystihnout životní styl majitele a skloubit nároky na estetiku s potřebami každodenního života.
Mojí specializací je tradiční stylová kuchyň, jejíž stavba se podřizuje určitým daným pravidlům, ale zároveň je zde mnoho variant řešení. Veškerý kuchyňský nábytek je originálem navrženým a vyrobeným přímo pro klienta, jehož realizaci sleduji ve všech fázích až do předání funkční kuchyně.
L. J. Hruštinec

Osobní přístup

Každé zakázce je věnována osobní péče od návrhu až po předání hotového namontovaného díla.
Klient, který rekonstruuje, staví nový dům či zařizuje byt a preferuje tradiční styl se u nás setká s profesionalitou, díky níž je zcela oproštěn od řešení záležitosti nezbytných pro vytvoření uceleného interiéru s vysokou estetickou hodnotou a zároveň s technickou úrovní splňující veškeré nároky kladené na současný každodenní uživatelský komfort. Práce související s realizací jsou námi sledovány a konzultovány s firmami, realizujícími stavby, tak abychom našim klientům umožnili těšit se z hotového díla.
Pokud nás klient osloví a má-li již zpracován projekt stavby či rekonstrukce, respektive půdorys daného prostoru, pak po konzultaci s klientem navrhneme řešení a vypracujeme autorizovaný projekt. Tato služba je zpoplatněna částkou 3000,-Kč až 4000,-Kč a v případě realizace je odpočitatelná z ceny díla. Následuje prezentace projektu trvající cca 2 až 3 hodiny, během níž designér provede klienta projektem a klient si odnáší přesnou strukturovanou cenovou nabídku (autorizovaný projekt zůstává u nás a stává se přílohou Smlouvy o dílo). V případě neexistence profesionálního půdorysu lze využít již v této fázi možnost osobního zaměření prostoru naším designérem (tato placená služba je předmětem individuální kalkulace s ohledem na vzdálenost ).

V případě zájmu o realizaci následuje podpis Smlouvy o dílo a bezplatné vyhotovení technického nákresu rozvodů pro Vaší firmu realizující stavební práce. Po připsání zálohy dle Smlouvy o dílo na náš účet, je klientovi předán kompletní projekt a technický nákres rozvodů.
Pokud projeví klient zpočátku zájem pouze o orientační cenu, aniž bychom vypracovali projekt, pak se na nás lze obrátit prostřednictvím e-mailu a touto cestou zadat poptávku. Tato služba je zdarma.
Jsme otevřeni případné spolupráci s Vaším architektem či stavitelem Vašeho domu abychom mohli technické záležitosti řešit v dostatečném časovém předstihu, nejlépe již v průběhu plánování rekonstrukce či stavby, tak aby prostory splňovaly rozměrové a technické nároky pro realizaci Vašich představ o budoucí kuchyni, šatně či koupelně.

Dolní navigace